• <
    >
  • SDV Barneveld 1

  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagCompetitienaam
    16-10-2021SVZW 1SDV Barneveld 12 - 10212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)
    16-10-2021SDV Barneveld JO11-1DVS '33 ERmelo JO11-12 - 4
    16-10-2021SDV Barneveld JO12-1Valleivogels JO12-14 - 5
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 15:00SDV Barneveld 1 - DTS '35 Ede 1Sportpark Norschoten
    30 okt. 15:00SDV Barneveld 1 - Go Ahead Kampen 1Sportpark Norschoten
    6 nov. 15:00Hierden 1 - SDV Barneveld 1Sportpark Mheenzicht
    13 nov. 17:00SDV Barneveld 1 - Jonge Kracht 1Sportpark Norschoten
    20 nov. 14:45DOS '37 1 - SDV Barneveld 1Sportpark Het Midden
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1DZC '68 14400712
    2Go Ahead Kampen 1430169
    3csv Apeldoorn 1430169
    4Bennekom 1421187
    5SVI 1421127
    6DOS '37 14211-17
    7DTS '35 Ede 1420206
    8KHC 1412105
    9Merino's de 14112-24
    10SVZW 14112-24
    11Nunspeet 14112-44
    12SDV Barneveld 14103-23
    13Hierden 14103-73
    14Dos Kampen 14004-110
  • Periodestand

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SVZW 187012121
    2sv DFS 18611719
    3csv Apeldoorn 185121116
    4WHC 18431815
    5Bennekom 18422514
    6DTS '35 Ede 18422414
    7Dos Kampen 18413613
    8SDV Barneveld 18251011
    9DOS '37 18233-29
    10Go Ahead Kampen 18224-28
    11DZC '68 18125-115
    12Nunspeet 18125-135
    13Hierden 18116-154
    14KHC 18017-191
  • Teamstatistieken

    SDV Barneveld 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide