• banner Blauw wit is onze glorie, SDVB is onze club
  • SDV Barneveld 11 VE zaterdag speeldag man

  • SDV Barneveld 11

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abattouy, AchrafTeamspeler
    Bettink, FigoTeamspeler
    Braak, Mark van deTeamspeler
    Buisman, MauriceTeamspeler
    Craats, Thomas van deTeamspeler
    Deelen, Kimi vanTeamspeler
    Hazeleger, RenzoTeamspeler
    Kap, GuidoTeamspeler
    Kleut, Dion van deTeamspeler
    Kuypers, MarkTeamspeler
    Lunsen, Hugo vanTeamspeler
    Mulderij, StanTeamspeler
    Pater, JasperTeamspeler
    Tilburg, Mike vanTeamspeler
    Versteeg, RubenTeamspeler
    Vervoorn, ThijmenTeamspeler
    Wouda, RemcoTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 jan. 12:00Advendo '57 5 - SDV Barneveld 11Sportpark Allemanskamp
    4 feb. 13:00Hoevelaken 9 - SDV Barneveld 11Sportpark Kleinhoven
    18 feb. 15:00SDV Barneveld 11 - Blauw Geel '55 8Sportpark Norschoten
    25 feb. 14:00Fortissimo 5 - SDV Barneveld 11Sportpark Hoekelumse Eng
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.SDV Barneveld JO19-1 - Woudenberg JO19-11 - 2
    21 jan.SDV Barneveld JO17-1 - Hooglanderveen JO17-10 - 1
    21 jan.SDV Barneveld JO14-3 - SDV Barneveld JO13-24 - 0
    21 jan.SDV Barneveld JO16-1 - Blauw Geel '55 JO16-14 - 3
    21 jan.SDV Barneveld JO15-1 - Geinoord JO15-19 - 3
    21 jan.SDV Barneveld JO13-3 - SDV Barneveld JO13-40 - 0
  • Poulestanden SDV Barneveld 11 ( 6e klasse 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld 12108112719825
    2De Kieviten 31080231131824
    3Lunteren 5970234122221
    4Lunteren 61061341172419
    5SDV Barneveld 1196032516918
    6Advendo '57 794232426-214
    7Harskamp 384131913613
    8Advendo '57 5103162436-1210
    9Hoevelaken 992071429-156
    10Blauw Geel '55 881161120-94
    11DTS '35 Ede 12101181536-214
    12Hoevelaken 78107937-283

    Poulestanden SDV Barneveld 11 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 092 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld 113300174139
    2V.V. Barneveld 35+13111910-14
    3De Kieviten 4310239-63
    4Terschuurse Boys 5301239-61

    Poulestanden SDV Barneveld 11 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO - S1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lunteren 611007163
    2Eendracht '30 511007253
    3SDV Barneveld 1111006153
    4Lienden 311005053
    5DVSG 211004043
    6SC Rheden 311004043
    7Woezik O23-211004043
    8AZSV 1211004133
    9Elistha 211003033
    10Sparta Nijkerk 911003033
    11VIOD 6 (zat)11005323
    12Eerbeekse Boys 511004223
    13Fortissimo 511004223
    14Zeewolde 811003123
    15Eerbeekse Boys 311002023
    16NSC Nijkerk 411002023
    17Woezik O23-111002023
    18DZC '68 711003213
    19Blauw Geel '55 911002113
    20DVS'33 Ermelo 811002113
    21v.v. Dieren O23-111001013
    22SDOUC 311004403
    23OBW 511003303
    24OBW 311003303
    25csv Apeldoorn 1011002203
    26DVS'33 Ermelo 1111002203
    27Redichem 511001103
    28Robur et Velocitas 200000000
    29Sparta Nijkerk O23-200000000
    30Redichem 410014400
    31Etten 210013300
    32DVV O23-110013300
    33Eerbeekse Boys 410012200
    34V.V. Barneveld 410012200
    35SKV 410011100
    36Concordia-W 3100123-10
    37GVC 3100112-10
    38SDC Putten 12100112-10
    39Concordia-W 5100101-10
    40WSV O23-2100135-20
    41SC Rheden 4100124-20
    42Sparta Nijkerk 11100124-20
    43Sparta Nijkerk 8100113-20
    44Leones 3100102-20
    45Sparta Nijkerk O23-3100102-20
    46WSV 4100102-20
    47AD '69 4100114-30
    48DVV 5100103-30
    49WSV 6100103-30
    50Germania 3100104-40
    51SV Hatert 2100104-40
    52SVHA 3100104-40
    53Trekvogels 11100127-50
    54Fortissimo 4100116-50
    55SDOO 35+1100105-50
    56DTS '35 Ede 10100117-60

    Poulestanden SDV Barneveld 11 ( Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 3 KO )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVZW 71100131123
    2SVVN 51100111103
    3SVZW 11110010283
    4OBW 311007163
    5Sparta Nijkerk 911005143
    6SVZW 1211005143
    7Batavia '90 511004043
    8Eerbeekse Boys 511004133
    9Sparta E. 911004133
    10VIOD 6 (zat)11004133
    11Redichem 511003033
    12SDV Barneveld 1111003033
    13SC Lutten 411004223
    14Almelo 311004313
    15Elistha 211004313
    16Sparta Nijkerk O23-211004313
    17ATC '65 811003213
    18Eerbeekse Boys 311003213
    19Grol 311003213
    20Hulzense Boys 511003213
    21IJVV 1011003213
    22VSCO '61 811003213
    23Fortissimo 511002113
    24IJVV 911002113
    25DVS'33 Ermelo 811001013
    26DVSG 211001013
    27PH 811001013
    28EZC '84 311004403
    29ASC '62 411002203
    30Eendracht '30 511002203
    31AZSV 1211000003
    32VIOS V. 410014400
    33Vroomshoopse Boys 610012200
    34Woezik O23-110012200
    35HSC '21 610010000
    36csv Apeldoorn 10100134-10
    37BWO 4100134-10
    38Woezik O23-2100134-10
    39ASV '57 6100123-10
    40KOSC 3 zat100123-10
    41Nunspeet 8100123-10
    42OBW 5100123-10
    43SDOUC 3100123-10
    44Unicum 5100123-10
    45Blauw Geel '55 9100112-10
    46HTC 8100112-10
    47Lienden 3100101-10
    48NSC Nijkerk 4100101-10
    49Wilhelminaschool 3100101-10
    50SVI 9100124-20
    51DZC '68 7100114-30
    52EFC PW 1885 2100114-30
    53SC Rheden 3100114-30
    54DVS'33 Ermelo 11100103-30
    55Lunteren 6100103-30
    56Achilles E 4100115-40
    57Zeewolde 8100115-40
    58ESC 6100104-40
    59v.v. Dieren O23-1100117-60
    60De Zweef 51001210-80
    61Excelsior '31 O23-21001111-100
    62Vroomshoopse Boys 41001113-120

    Poulestanden SDV Barneveld 11 ( Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde Groep 3 KO - Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almelo 300000000
    2ASC '62 400000000
    3ATC '65 800000000
    4AZSV 1200000000
    5Batavia '90 500000000
    6DVS'33 Ermelo 800000000
    7DVSG 200000000
    8Eendracht '30 500000000
    9Eerbeekse Boys 500000000
    10Eerbeekse Boys 300000000
    11Elistha 200000000
    12ESC 600000000
    13Excelsior '31 O23-200000000
    14EZC '84 300000000
    15Fortissimo 500000000
    16Grol 300000000
    17Hulzense Boys 500000000
    18IJVV 1000000000
    19IJVV 900000000
    20SC Lutten 400000000
    21OBW 300000000
    22Redichem 500000000
    23SDV Barneveld 1100000000
    24Sparta E. 900000000
    25Sparta Nijkerk 900000000
    26Sparta Nijkerk O23-200000000
    27SVVN 500000000
    28SVZW 700000000
    29SVZW 1100000000
    30SVZW 1200000000
    31VIOD 6 (zat)00000000
    32VSCO '61 800000000
rfwbs-slide