• SDV Barneveld 7 VE zaterdag speeldag man

  • SDV Barneveld 7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amerongen, Folkert vanTeamspeler
    Bettink, Mark-JanTeamspeler
    Buijs, HenkTeamspeler
    Davelaar, GerbenTeamspeler
    Duits, EnricoTeamspeler
    Ginkel, Hanno vanTeamspeler
    Helms, MarkTeamspeler
    Hoolwerf, JordyTeamspeler
    Koolhof, WinandTeamspeler
    Kuiper, JeroenTeamspeler
    Lee, Christian van derTeamspeler
    Nouwt, MarkTeamspeler
    Russcher, Cor JanTeamspeler
    Schellekens, RemcoTeamspeler
    Slotman, JanTeamspeler
    Uineken, RonaldTeamspeler
    Veen, Geert van deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 14:30SDV Barneveld 7 - Zeewolde 4Sportpark Norschoten
    8 okt. 15:00Stroe 4 - SDV Barneveld 7Sportpark De Bosrand (Stroe)
    15 okt. 14:30SDV Barneveld 7 - Terschuurse Boys 3Sportpark Norschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.SDV Barneveld 8 - SDV Barneveld 74 - 3
    17 sep.Veensche Boys 5 - SDV Barneveld 70 - 3
    10 sep.SDV Barneveld 7 - VVOP 54 - 3
  • Poulestanden SDV Barneveld 7 ( 4e klasse 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terschuurse Boys 311006153
    2V.V. Barneveld 211003123
    3Lunteren 311005413
    4SDV Barneveld 811004313
    5Veensche Boys 400000000
    6VVOP 500000000
    7Zeewolde 400000000
    8Stroe 4100145-10
    9SDV Barneveld 7100134-10
    10DVS'33 Ermelo 3100113-20
    11Hoevelaken 3100116-50

    Poulestanden SDV Barneveld 7 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 45 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld 733009369
    2VVOP 531115504
    3Bennekom 431024403
    4Veensche Boys 5301228-61
rfwbs-slide