• SDV Barneveld 8 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brink, Erik van denTeamspeler
    Craats, Arie van deTeamspeler
    Dreu, Kees deTeamspeler
    Fluit, DannyTeamspeler
    Ginkel, Jeroen vanTeamspeler
    Ginkel, Marcel vanTeamspeler
    Groters, MarcoTeamspeler
    Kap, PeterTeamspeler
    Kas, DavidTeamspeler
    Krikke, MarcelTeamspeler
    Pater, JacoTeamspeler
    Pater, MartijnTeamspeler
    Pol, Mark van deTeamspeler
    Rahmouni, RachidTeamspeler
    Riezebosch, WillemTeamspeler
    Schipper, MarkTeamspeler
    Schut, Edu van hetTeamspeler
    Slootweg, MarkTeamspeler
    Top, Rémon van denTeamspeler
    Visch, Allan van deTeamspeler
    Weimer, RobertTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. AFGELASTONA '53 3 - SDV Barneveld 8Sportpark Van Ketwich Verschuur
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SDV Barneveld 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld 83300153129
    2Blauw Geel '55 632019636
    3Bennekom 103102612-63
    4V.V. Barneveld 23003211-90

    Poulestanden SDV Barneveld 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoevelaken 414113051153636
    2SDV Barneveld 815113161194236
    3Advendo '57 31591547371028
    4Veensche Boys 51482431211026
    5Sparta Nijkerk 61481542311125
    6Blauw Geel '55 7137333425924
    7ONA '53 31471638281022
    8V.V. Barneveld 3155372834-618
    9SDC Putten 8155194042-216
    10DTS '35 Ede 71321101949-307
    11VVOP 51421112055-357
    12Bennekom 61400141469-550

    Poulestanden SDV Barneveld 8 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 211007163
    2SML 211005053
    3Fortissimo 311006243
    4SDV Barneveld 711004043
    5Spero 311004043
    6Bennekom 411006333
    7Groessen 311005233
    8Leones 211005233
    9Bennekom 511004133
    10Krayenhoff 311004133
    11Excelsior Z. 311003033
    12Lunteren 411004223
    13SKV 411003123
    14Eendracht '30 211002023
    15SP Teuge 311002023
    16ONA '53 211005413
    17De Treffers 311004403
    18V.V. Barneveld 411003303
    19Sc Westervoort 310014400
    20Groen Wit '62 210013300
    21De Paasberg 3100145-10
    22Trekvogels 4100124-20
    23SDV Barneveld 8100113-20
    24AVW '66 4100102-20
    25Stroe 6100102-20
    26Groessen 2100136-30
    27SC Millingen 2100125-30
    28Trekvogels 5100125-30
    29Eendracht '30 3100114-30
    30Kolping-Dynamo 4100114-30
    31OSC 2100103-30
    32Beekbergen 2100126-40
    33Dodewaard 2100104-40
    34Oeken 2100104-40
    35AGOVV 2100105-50
    36ONA '53 3100117-60
rfwbs-slide