• banner Blauw wit is onze glorie, SDVB is onze club
  • SDV Barneveld JO14-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beute, TimTeamspeler
    Brink, Dian van denTeamspeler
    Est, Sep vanTeamspeler
    Ginkel, Matthias vanTeamspeler
    Lenters, NoahTeamspeler
    Loemban Tobing, DaneTeamspeler
    Nahumury, NathanTeamspeler
    Ploeg, JasperTeamspeler
    Schakel, OwenTeamspeler
    Schoenmakers, MatsTeamspeler
    Westeneng, Sil vanTeamspeler
    Wolfswinkel, Age vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 11:15SDV Barneveld JO14-1 - SDC Putten JO14-1dSportpark Norschoten
    11 feb. 13:00Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1 - SDV Barneveld JO14-1Sportpark De Schuytgraaf
    18 feb. 11:15SDV Barneveld JO14-1 - WVF JO14-1Sportpark Norschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.SDV Barneveld JO19-1 - Woudenberg JO19-11 - 2
    21 jan.SDV Barneveld JO17-1 - Hooglanderveen JO17-10 - 1
    21 jan.SDV Barneveld JO14-3 - SDV Barneveld JO13-24 - 0
    21 jan.SDV Barneveld JO16-1 - Blauw Geel '55 JO16-14 - 3
    21 jan.SDV Barneveld JO15-1 - Geinoord JO15-19 - 3
    21 jan.SDV Barneveld JO13-3 - SDV Barneveld JO13-40 - 0
  • Poulestanden SDV Barneveld JO14-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOV JO14-1540122121012
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-153111871110
    3DVOL JO14-15302121119
    4VDZ JO14-153021516-19
    5SDV Barneveld JO14-151131214-24
    6OVC '85 JO14-1JM5005524-190

    Poulestanden SDV Barneveld JO14-1 ( Hoofdklasse (2e fase) A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas JO14-176012481618
    2Unicum JO14-175112491516
    3SDC Putten JO14-1d74031715212
    4VDZ JO14-173221813511
    5Sparta Nijkerk JO14-173041126-159
    6Blauw Geel '55 JO14-172141216-47
    7VVOG JO14-1JM7124920-115
    8SDV Barneveld JO14-17106816-83

    Poulestanden SDV Barneveld JO14-1 ( Hoofdklasse (3e fase) 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-100000000
    2Blauw Geel '55 JO14-100000000
    3DVV JO14-100000000
    4Elsweide JO14-100000000
    5SDC Putten JO14-1d00000000
    6SDV Barneveld JO14-100000000
    7Sparta Nijkerk JO14-100000000
    8Unicum JO14-100000000
    9VDZ JO14-100000000
    10VVOG JO14-1JM00000000
    11WVF JO14-100000000
rfwbs-slide