• SDV Barneveld JO15-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Donkersteeg, BrianTeamspeler
    Geerestein, Daan vanTeamspeler
    Jesse, SvenTeamspeler
    Loemban Tobing, JuunTeamspeler
    Rijken, FabianTeamspeler
    Rossi, GianlucaTeamspeler
    Schreuder, BasTeamspeler
    Wentzel, KevinTeamspeler
    Wijngaerde, Tom vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 08:30SDV Barneveld JO15-1 - Nieuwland ASC JO15-1Sportpark Norschoten
    12 feb. 10:15VVZ '49 JO15-1 - SDV Barneveld JO15-1Sportpark Zonnegloren
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SDV Barneveld JO15-1 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen JO15-1871040112922
    2SDV Barneveld JO15-197114793822
    3FC Driebergen JO15-1961223121119
    4VVZ '49 JO15-1852133161717
    5Soest SO JO15-1950435161915
    6VRC JO15-1943224131115
    7CJVV JO15-194142123-213
    8Spakenburg JO15-1932433201311
    9VVZA JO15-192251246-348
    10Hoogland JO15-292161635-197
    11Nieuwland ASC JO15-19018845-371
    12Woudenberg JO15-19018450-461

    Poulestanden SDV Barneveld JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO15-1330012399
    2SDC Putten JO15-1311156-14
    3Sparta Nijkerk JO15-131026603
    4DVS'33 Ermelo JO15-23012715-81

    Poulestanden SDV Barneveld JO15-1 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-11100190193
    2Schalkhaar JO15-1JM1100180183
    3SP Lochem JO15-111009183
    4OSC JO15-111009183
    5SVI JO15-1JM11008173
    6WVF JO15-111006063
    7Zeewolde JO15-1JM11006153
    8SDV Barneveld JO15-111005143
    9Achilles E JO14-111004043
    10Achilles E JO15-111004133
    11FC Zutphen JO15-1JM11004133
    12Bennekom JO15-111003033
    13BWO JO15-111003033
    14Vroomshoopse Boys JO15-111002023
    15csv Apeldoorn JO15-111003213
    16DZC '68 JO15-1JM11003303
    17Grol JO15-1JM11002203
    18SML JO15-111001103
    19De Graafschap JO15-211001103
    20WSV JO14-1JM11001103
    21HTC JO14-100000000
    22Jeugd FC JO14-1JM00000000
    23SML JO14-100000000
    24De Tubanters 1897 JO15-100000000
    25Quick 1888 JO14-1JM10013300
    26DVS'33 Ermelo JO14-110012200
    27Quick '20 JO15-110011100
    28NEO JO15-110011100
    29AWC JO15-110011100
    30Go Ahead Kampen JO15-1JM100123-10
    31VVOG JO14-1JM100102-20
    32IJVV JO14-1JM100114-30
    33SSA DVC Dedemsvaart JO15-1100114-30
    34RKSV Driel JO14-1100103-30
    35Juliana '31 JO15-1100103-30
    36Bennekom JO14-1100115-40
    37Unicum JO14-1100104-40
    38Rohda R. JO14-1JM100116-50
    39csv Apeldoorn JO14-1100106-60
    40CSV'28 JO14-1100118-70
    41asv Dronten JO14-1JM100119-80
    42Epe JO14-1JM100119-80
    43DVV JO14-11001018-180
    44Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1JM1001019-190
rfwbs-slide