• SDV Barneveld JO17-3 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakkenes, BramTeamspeler
    Bijl, ThijmenTeamspeler
    Celik, TayfunTeamspeler
    Gijsbertse, StefanTeamspeler
    Ginkel, Ruben vanTeamspeler
    Kamp, Casper van deTeamspeler
    Laar, Milan vanTeamspeler
    Meijer, DylanTeamspeler
    Mulder, JustinTeamspeler
    Rootselaar, Sander vanTeamspeler
    Schoute, MilanTeamspeler
    Spithoff, BartTeamspeler
    Top, Pieter van denTeamspeler
    Vlasman, KevinTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 11:15SDV Barneveld JO17-3 - CHRC JO17-1Sportpark Norschoten
    5 feb. 13:00Elsweide JO17-1 - SDV Barneveld JO17-3Sportpark Elsweide
    12 feb. 12:45SDV Barneveld JO17-3 - ESA JO17-2Sportpark Norschoten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SDV Barneveld JO17-3 (0237 Onder 17 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Advendo '57 JO17-100000000
    2BVC '12 JO17-100000000
    3CHRC JO17-100000000
    4Eldenia JO17-200000000
    5Elsweide JO17-100000000
    6ESA JO17-200000000
    7Lunteren JO17-100000000
    8ONA '53 JO17-100000000
    9SDV Barneveld JO17-300000000
    10Stroe JO17-100000000
    11Uchta JO17-100000000
    12VDZ JO17-200000000

    Poulestanden SDV Barneveld JO17-3 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Apeldoornse Boys JO17-1871044123222
    2Robur et Velocitas JO17-2870132151721
    3Lunteren JO17-185032127-615
    4SDV Barneveld JO17-3842228161214
    5VIOS V JO17-1JM83142019110
    6Eerbeekse Boys JO17-183142424010
    7Stroe JO17-162131218-67
    8Columbia JO17-172051422-86
    9DVS'33 Ermelo JO17-28116823-154
    10Veensche Boys JO17-1JM7016936-271

    Poulestanden SDV Barneveld JO17-3 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO17-33210142127
    2Blauw Geel '55 JO17-13210132117
    3VDZ JO17-23102711-43
    4Advendo '57 JO17-13003221-190

    Poulestanden SDV Barneveld JO17-3 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Redichem JO17-1110010193
    2Lemelerveld JO17-111008083
    3Groen Wit '62 JO17-111006063
    4Oeken JO17-111008353
    5Epe JO17-211005053
    6Go Ahead Kampen JO17-111005053
    7't Harde JO17-111003033
    8Pax JO17-111003033
    9Schalkhaar JO17-211003033
    10SEH JO17-111005323
    11Bennekom JO17-211004223
    12Sc. Overwetering JO17-111003123
    13TVC '28 JO17-111003123
    14DETO JO17-1JM11002023
    15RKHVV JO17-211004313
    16Concordia-W JO17-111003213
    17EFC '58 JO17-111003213
    18Orion JO17-211003213
    19De Tubanters 1897 JO17-111003213
    20Almelo JO17-111002113
    21DOS '37 JO17-111002113
    22DVOL JO17-111002113
    23FC Dinxperlo JO17-111001013
    24ST: Terborg/Silvolde JO17-111001013
    25AVW '66 JO17-111002203
    26avc Heracles JO17-111002203
    27Excelsior Z. JO17-111002203
    28Blauw Wit JO17-100000000
    29ST: Aquila/AVIOS/DBV JO17-110012200
    30VVO JO17-110012200
    31Markelo JO17-110012200
    32Sc Westervoort JO17-1100134-10
    33DZC '68 JO17-3100123-10
    34Sparta E. JO17-2100123-10
    35VVOP JO17-1JM100123-10
    36Woezik JO17-2100123-10
    37Excelsior '31 JO17-2100112-10
    38Jonge Kracht JO17-1100112-10
    39Juventa '12 JO17-1100112-10
    40FC Eibergen JO17-1JM100101-10
    41VVG '25 JO17-1100101-10
    42Hattem JO17-1100135-20
    43ONA '53 JO17-1100124-20
    44Colmschate '33 JO17-1100113-20
    45KOSC JO17-1100113-20
    46Stevo JO17-1100102-20
    47SJO UNO'21 JO17-1100103-30
    48v.v. Twenthe JO17-1100103-30
    49Zeewolde JO17-2100103-30
    50Spcl. Brummen JO17-1JM100138-50
    51Swift '64 JO17-1100105-50
    52Wijhe '92 JO17-2JM100105-50
    53WSV JO17-2100106-60
    54SSA DVC Dedemsvaart JO17-2100108-80
    55SDV Barneveld JO17-31001110-90
rfwbs-slide