• banner Blauw wit is onze glorie, SDVB is onze club
  • SDV Barneveld JO19-1 2022-2023

  • SDVB JO19-1 2022-2023
  • br tomassen logo
  • echte bakker van der veer logo banner
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.SDV Barneveld JO19-1 - Woudenberg JO19-11 - 2
    21 jan.SDV Barneveld JO17-1 - Hooglanderveen JO17-10 - 1
    21 jan.SDV Barneveld JO14-3 - SDV Barneveld JO13-24 - 0
    21 jan.SDV Barneveld JO16-1 - Blauw Geel '55 JO16-14 - 3
    21 jan.SDV Barneveld JO15-1 - Geinoord JO15-19 - 3
    21 jan.SDV Barneveld JO13-3 - SDV Barneveld JO13-40 - 0
  • Poulestanden SDV Barneveld JO19-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO19-122007256
    2VVO JO19-121018353
    3DVOV JO19-12002212-100

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-1 ( Hoofdklasse (2e fase) B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOG JO19-177003352821
    2DTS '35 Ede JO19-175111751216
    3SDV Barneveld JO19-174122013713
    4Zeewolde JO19-174121613313
    5Hierden JO19-172141320-77
    6Groen Wit '62 JO19-172141221-97
    7VVOP JO19-17115925-164
    8SDC Putten JO19-17007422-180

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-1 ( Hoofdklasse (3e fase) A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1asv Dronten JO19-1D00000000
    2Colmschate '33 JO19-1D00000000
    3DTS '35 Ede JO19-100000000
    4Groen Wit '62 JO19-100000000
    5Hierden JO19-100000000
    6Hoevelaken JO19-100000000
    7Sc. Overwetering JO19-1D00000000
    8SDV Barneveld JO19-100000000
    9SEH JO19-100000000
    10Voorwaarts T JO19-100000000
    11VVOP JO19-100000000
    12Zeewolde JO19-100000000

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 1 Vrijgeloot - Door naar L32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E JO18-1JM00000000
    2csv Apeldoorn JO18-100000000
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-100000000
    4asv Dronten JO18-1JM00000000
    5SC Bemmel JO19-100000000
    6Bennekom JO19-100000000
    7Bon Boys JO19-100000000
    8BWO JO19-100000000
    9CSV'28 JO19-100000000
    10v.v. Dieren JO19-100000000
    11ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-100000000
    12DVS'33 Ermelo JO19-100000000
    13DZC '68 JO19-100000000
    14EFC '58 JO18-100000000
    15Helios JO19-100000000
    16v.v. Hellendoorn JO19-100000000
    17HHC Hardenberg JO19-100000000
    18F.C. Ommen JO19-100000000
    19Orion JO19-100000000
    20Quick '20 JO19-100000000
    21Robur et Velocitas JO18-1JM00000000
    22Rohda Raalte JO19-100000000
    23SDV Barneveld JO19-100000000
    24SJO AZSV - AD '69 JO19-100000000
    25Spero JO19-100000000
    26De Treffers JO19-100000000
    27Trekvogels JO19-100000000
    28TVC '28 JO19-100000000
    29Unicum JO18-100000000
    30Vorden JO19-100000000
    31Vroomshoopse Boys JO19-100000000
    32VVOG JO19-100000000

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 1 Vrijgeloot - Laatste 32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E JO18-1JM00000000
    2csv Apeldoorn JO18-100000000
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-100000000
    4ATC '65 JO19-100000000
    5Bennekom JO19-100000000
    6Bon Boys JO19-100000000
    7BWO JO19-100000000
    8v.v. Dieren JO19-100000000
    9ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-100000000
    10DZC '68 JO19-100000000
    11EFC '58 JO18-100000000
    12Helios JO19-100000000
    13v.v. Hellendoorn JO19-100000000
    14HHC Hardenberg JO19-100000000
    15IJVV JO19-100000000
    16Nunspeet JO19-100000000
    17F.C. Ommen JO19-100000000
    18Orion JO19-100000000
    19Robur et Velocitas JO18-1JM00000000
    20Rohda Raalte JO19-100000000
    21SDV Barneveld JO19-100000000
    22SJO AZSV - AD '69 JO19-100000000
    23Spero JO19-100000000
    24Trekvogels JO19-100000000
    25TVC '28 JO19-100000000
    26Unicum JO18-100000000
    27Vorden JO19-100000000
    28Vroomshoopse Boys JO19-100000000
    29VVOG JO19-100000000

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 3e ronde Groep 1 KO - Laatste 32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E JO18-1JM00000000
    2csv Apeldoorn JO18-100000000
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-100000000
    4ATC '65 JO19-100000000
    5Bennekom JO19-100000000
    6Bon Boys JO19-100000000
    7BWO JO19-100000000
    8CSV'28 JO19-100000000
    9v.v. Dieren JO19-100000000
    10ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-100000000
    11DZC '68 JO19-100000000
    12EFC '58 JO18-100000000
    13Helios JO19-100000000
    14v.v. Hellendoorn JO19-100000000
    15HHC Hardenberg JO19-100000000
    16IJVV JO19-100000000
    17Nunspeet JO19-100000000
    18F.C. Ommen JO19-100000000
    19Orion JO19-100000000
    20Quick '20 JO19-100000000
    21Robur et Velocitas JO18-1JM00000000
    22Rohda Raalte JO19-100000000
    23SDV Barneveld JO19-100000000
    24SJO AZSV - AD '69 JO19-100000000
    25Spero JO19-100000000
    26De Treffers JO19-100000000
    27Trekvogels JO19-100000000
    28TVC '28 JO19-100000000
    29Unicum JO18-100000000
    30Vorden JO19-100000000
    31Vroomshoopse Boys JO19-100000000
    32VVOG JO19-100000000
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 12:00SEH JO19-1 - SDV Barneveld JO19-1Sportpark De Eeuwlanden
    11 feb. 15:00SDV Barneveld JO19-1 - Sc. Overwetering JO19-1DSportpark Norschoten
    18 feb. 15:00SDV Barneveld JO19-1 - VVOG JO19-1Sportpark Norschoten
  • SDVB JO19-1 2022-2023 trainingspak
rfwbs-slide