• SDV Barneveld JO19-3 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, ReinierTeamspeler
    Buijs, KeesTeamspeler
    Domselaar, Daan vanTeamspeler
    Geessink, JustinTeamspeler
    Haan, Maarten deTeamspeler
    Harn, Lucas vanTeamspeler
    Kamp, Tristan van deTeamspeler
    Koesveld, Xander vanTeamspeler
    Manen, Rick vanTeamspeler
    Middendorp, Ivar vanTeamspeler
    Pol, Julian van deTeamspeler
    Taapke, SamTeamspeler
    Vissink, SietseTeamspeler
    Vosse, Quinten van deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 13:00SDV Barneveld JO19-3 - Blauw Geel '55 JO19-2Sportpark Norschoten
    5 feb. 12:00vv Ede/Victoria JO19-1 - SDV Barneveld JO19-3Sportpark Hoekelumse Eng
    12 feb. 12:15SDV Barneveld JO19-3 - Sparta Nijkerk JO19-5Sportpark Norschoten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (0227 Onder 19 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Advendo '57 JO19-200000000
    2Bennekom JO19-400000000
    3Blauw Geel '55 JO19-200000000
    4DTS '35 Ede JO19-300000000
    5vv Ede/Victoria JO19-100000000
    6Lienden JO19-100000000
    7Lunteren JO19-2d00000000
    8SDV Barneveld JO19-300000000
    9SKV JO19-500000000
    10Sparta Nijkerk JO19-500000000
    11Terschuurse Boys JO19-1JM00000000
    12WAVV JO19-100000000

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SKV JO19-4970251153621
    2FC Jeugd JO19-1861133141919
    3Bennekom JO19-3961232141819
    4Bennekom JO19-495132023-316
    5vv Ede/Victoria JO19-185032416815
    6Terschuurse Boys JO19-1JM733127151212
    7SDV Barneveld JO19-393152134-1310
    8Advendo '57 JO19-281161629-134
    9Lunteren JO19-2d91171439-254
    10Blauw Geel '55 JO19-28017847-391

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO19-32200151146
    2EFC '58 JO19-3201123-11
    3csv Apeldoorn JO19-22011316-131

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-31100140143
    2WVF JO19-31100122103
    3Hatto Heim JO19-2110012573
    4WSV JO19-2110010373
    5Hierden JO19-211007163
    6SC Bemmel JO19-211006063
    7RKSV Driel JO19-111008353
    8VIOS B. JO19-111007343
    9Overasseltse Boys JO19-111005143
    10S.V. Kilder JO19-111004043
    11Lienden JO19-111004043
    12SVI JO19-3JM11004043
    13Elspeet JO19-111005233
    14Broekland JO19-111004133
    15Diepenheim JO19-111004133
    16't Peeske JO19-111004133
    17Quick '20 JO19-611004133
    18RODA '28 JO19-111004133
    19Voorwaarts T JO19-211004133
    20ESC JO19-211003033
    21SP Eefde JO19-111006423
    22OVC '85 JO19-311004223
    23Rood-Wit '58 JO19-111004223
    24Avanti W. JO19-211003123
    25SC Bemmel JO19-311003123
    26Bennekom JO19-411003123
    27Quick '20 JO19-411003123
    28USV JO19-111003123
    29Oranje Nassau JO19-311005413
    30Orion JO19-211005413
    31Avanti W. JO19-311002113
    32FC Eibergen JO19-211002113
    33Hierden JO19-311002113
    34OVC '85 JO19-211002113
    35SDZZ JO19-211002113
    36Oranje Nassau JO19-411003303
    37Excelsior '31 JO19-211003303
    38DZC '68 JO19-611002203
    39Langeveen JO19-111002203
    40Jonge Kracht JO19-211001103
    41Zenderen Vooruit JO19-110013300
    42Rood Zwart JO19-210013300
    43ST: EriX/KSV JO19-110012200
    44ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-110012200
    45SC Bemmel JO19-410011100
    46v.v. Hellendoorn JO19-2100145-10
    47Woezik JO19-2100145-10
    48Bennekom JO19-3100112-10
    49Sp. Neede JO19-2100112-10
    50't Peeske JO19-2100112-10
    51Quick '20 JO19-5100112-10
    52Robur et Velocitas JO19-2100112-10
    53Vorden JO19-2100146-20
    54OVC '85 JO19-4100124-20
    55Sparta Nijkerk JO19-4100124-20
    56DKB JO19-1100113-20
    57Hengelo JO19-1100113-20
    58OSC JO19-4100113-20
    59Rigtersbleek JO19-2100113-20
    60SDV Barneveld JO19-3100113-20
    61Victoria Boys JO19-2100125-30
    62BSC Unisson JO19-2100114-30
    63Excelsior'31 JO19-3JM100114-30
    64Gorssel JO19-1100114-30
    65Marienheem JO19-1100114-30
    66ST: vv Montferland JO19-1100114-30
    67ST UHC/AAC Olympia JO19-1100114-30
    68DSV '61 JO19-1100103-30
    69SC Meddo JO19-1100137-40
    70Orion JO19-4100115-40
    71sv DFS JO19-1100104-40
    72DZC '68 JO19-5100104-40
    73ZAC JO19-3100104-40
    74Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3100138-50
    75VVOP JO19-2100117-60
    76ESA JO19-3100106-60
    77ZAC JO19-41001512-70
    78Excelsior '31 JO19-41001310-70
    79IJVV JO19-31001212-100
    80v.v. Twenthe JO19-21001014-140
rfwbs-slide