• SDV Barneveld JO19-3 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Braak, Mark van deTeamspeler
    Bruil, JelleTeamspeler
    Craats, Thomas van deTeamspeler
    Doorn, Joris vanTeamspeler
    Mulderij, StanTeamspeler
    Versteeg, RubenTeamspeler
    Wouda, RemcoTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 apr. AFGELASTcsv Apeldoorn JO19-4 - SDV Barneveld JO19-3Sportpark Orderbos
    18 apr. AFGELASTSDV Barneveld JO19-3 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1dSportpark Norschoten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDC Putten JO19-21082029131626
    2SV Otterlo JO19-11071253163722
    3SDV Barneveld JO19-3961249262319
    4SDS' 55 JO19-11061342162619
    5DOVO JO19-31061338221619
    6DTS '35 Ede JO19-3952238172117
    7vv Ede/Victoria JO19-1103072631-59
    8Terschuurse Boys JO19-1103072534-99
    9Zeewolde JO19-2103072056-369
    10NSC Nijkerk JO19-1103071261-499
    11FC Horst JO19-2100010747-400

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO19-33300193169
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1320189-16
    3Columbia JO19-13102410-63
    4Beuningse Boys JO19-33003312-90

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO19-311004043
    2AWC JO19-311002023
    3ST: AAC-Olympia/Batavia JO19-100000000
    4Eldenia JO19-200000000
    5OSC JO19-300000000
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d00000000
    7SKV JO19-200000000
    8SML JO19-400000000
    9Overasseltse Boys JO19-1100102-20
    10sv Orderbos JO19-1100104-40

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bemmel JO19-21100110113
    2SDV Barneveld JO19-311004043
    3csv Apeldoorn JO19-411003123
    4OSC JO19-311003123
    5SKV JO19-211003123
    6SML JO19-411003123
    7AWC JO19-311001103
    8AZ 2000 - Elderveld JO19-100000000
    9SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d00000000
    10De Treffers JO19-310011100
    11ST: AAC-Olympia/Batavia JO19-1100113-20
    12Eldenia JO19-2100113-20
    13Groen Wit '62 JO19-4100113-20
    14SKV JO19-4100113-20
    15SDV Barneveld JO19-4100104-40
    16DIO '30 JO19-21001011-110

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Rheden JO19-14310105510
    2Eldenia JO19-23300181179
    3sv Loil JO19-143019459
    4ESA JO19-243019729
    5SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d22003126
    6Loo JO19-132018536
    7SDV Barneveld JO19-33102715-83
    8VDZ JO19-2410359-43
    9Eerbeekse Boys JO19-1402248-42
    10SC Doesburg JO19-14013615-91
    11Angerlo Vooruit JO19-1100102-20
    12Sc Westervoort JO19-14004411-70

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn JO19-400000000
    2AWC JO19-300000000
    3SC Bemmel JO19-200000000
    4OSC JO19-300000000
    5SDV Barneveld JO19-300000000
    6SKV JO19-200000000
    7SML JO19-400000000
rfwbs-slide