• SDV Barneveld JO19-3 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Braak, Mark van deTeamspeler
    Bruil, JelleTeamspeler
    Craats, Thomas van deTeamspeler
    Doorn, Joris vanTeamspeler
    Mulderij, StanTeamspeler
    Versteeg, RubenTeamspeler
    Wouda, RemcoTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:00VDZ JO19-2 - SDV Barneveld JO19-3Sportpark 't Cranevelt
    8 feb. 14:30SDV Barneveld JO19-3 - Eldenia JO19-2Sportpark Norschoten
    15 feb. 12:30SC Rheden JO19-1 - SDV Barneveld JO19-3Sportpark IJsselzicht
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDC Putten JO19-21082029131626
    2SV Otterlo JO19-11071253163722
    3SDV Barneveld JO19-3961249262319
    4SDS' 55 JO19-11061342162619
    5DOVO JO19-31061338221619
    6DTS '35 Ede JO19-3952238172117
    7vv Ede/Victoria JO19-1103072631-59
    8Terschuurse Boys JO19-1103072534-99
    9Zeewolde JO19-2103072056-369
    10NSC Nijkerk JO19-1103071261-499
    11FC Horst JO19-2100010747-400

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO19-33300193169
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1320189-16
    3Columbia JO19-13102410-63
    4Beuningse Boys JO19-33003312-90

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO19-311004043
    2AWC JO19-311002023
    3ST: AAC-Olympia/Batavia JO19-100000000
    4Eldenia JO19-200000000
    5OSC JO19-300000000
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d00000000
    7SKV JO19-200000000
    8SML JO19-400000000
    9Overasseltse Boys JO19-1100102-20
    10sv Orderbos JO19-1100104-40

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: AAC-Olympia/Batavia JO19-100000000
    2csv Apeldoorn JO19-400000000
    3AWC JO19-300000000
    4AZ 2000 - Elderveld JO19-100000000
    5SC Bemmel JO19-200000000
    6DIO '30 JO19-200000000
    7Eldenia JO19-200000000
    8Groen Wit '62 JO19-400000000
    9OSC JO19-300000000
    10SDV Barneveld JO19-400000000
    11SDV Barneveld JO19-300000000
    12SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d00000000
    13SKV JO19-200000000
    14SKV JO19-400000000
    15SML JO19-400000000
    16De Treffers JO19-300000000

    Poulestanden SDV Barneveld JO19-3 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Angerlo Vooruit JO19-100000000
    2SC Doesburg JO19-100000000
    3Eerbeekse Boys JO19-100000000
    4Eldenia JO19-200000000
    5ESA JO19-200000000
    6sv Loil JO19-100000000
    7Loo JO19-100000000
    8SC Rheden JO19-100000000
    9SDV Barneveld JO19-300000000
    10SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d00000000
    11VDZ JO19-200000000
    12Sc Westervoort JO19-100000000
rfwbs-slide