SDVB gaat zaterdag naar Doetinchem, voor de laatste uitwedstrijd van het seizoen. In Barneveld maakte SDVB het zichzelf moeilijk, maar won het uiteindelijk met 2-1. Voor die wedstrijd stond DZC ’68 vijftiende.
Inmiddels is het opgeklommen naar de tiende plaats in de vierde divisie D, maar het gat met de p/d-plaatsen is maar twee punten. De thuisploeg zal er dus alles aan doen om de punten in Doetinchem te houden.
SDVB kan vrijuit spelen, want het is sinds afgelopen zaterdag verzekerd van nog een seizoen in de vierde divisie. Op dit moment staat SDVB achtste, slechts één punt achter de nummer vijf.
We gaan de komende twee wedstrijden zien of SDVB, nu de druk eraf is, het publiek nog weet te vermaken en nog wat kan stijgen op de ranglijst.
