• banner Blauw wit is onze glorie, SDVB is onze club
  • SDV Barneveld 3 VE zaterdag speeldag man

  • SDV Barneveld 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boelsma, RensTeamspeler
    Broek, Dennis van deTeamspeler
    Deuveren, Jeffrey vanTeamspeler
    Doornbos, JanTeamspeler
    Duits, JordiTeamspeler
    Faber, KoenTeamspeler
    Ginkel, Barrie vanTeamspeler
    Ginkel, Gerben vanTeamspeler
    Ginkel, Martijn vanTeamspeler
    Haagen, StevenTeamspeler
    Hazeleger, Pieter BasTeamspeler
    Hofland, Henk-JanTeamspeler
    Jesse, StefanTeamspeler
    Kooymans, Cees-JanTeamspeler
    Kroeze, DennisTeamspeler
    Kuypers, RubenTeamspeler
    Leene, MaartenTeamspeler
    Lubbe, Frank van derTeamspeler
    Mourik, Mark vanTeamspeler
    Poot, BartTeamspeler
    Rootselaar, Tim vanTeamspeler
    Ruijgrok, StefanTeamspeler
    Scheele, QuirinTeamspeler
    Slootweg, JoostTeamspeler
    Tamaela, Justin RoyTeamspeler
    Vonk, VincentTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 jan. 12:30Blauw Geel '55 2 - SDV Barneveld 3Sportpark Peppelensteeg
    4 feb. 15:00SDV Barneveld 3 - De Bataven 2Sportpark Norschoten
    11 feb. 12:00Advendo '57 2 - SDV Barneveld 3Sportpark Allemanskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.SDV Barneveld JO19-1 - Woudenberg JO19-11 - 2
    21 jan.SDV Barneveld JO17-1 - Hooglanderveen JO17-10 - 1
    21 jan.SDV Barneveld JO14-3 - SDV Barneveld JO13-24 - 0
    21 jan.SDV Barneveld JO16-1 - Blauw Geel '55 JO16-14 - 3
    21 jan.SDV Barneveld JO15-1 - Geinoord JO15-19 - 3
    21 jan.SDV Barneveld JO13-3 - SDV Barneveld JO13-40 - 0
  • Poulestanden SDV Barneveld 3 ( 2e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDC Putten 31182137162126
    2Lunteren 2117312314924
    3ONA '53 2116233326720
    4DTS '35 Ede 3115332220218
    5Sparta Nijkerk 3115242422217
    6VVOP 3115152120116
    7Advendo '57 2114252024-414
    8SDV Barneveld 3114432419513
    9Terschuurse Boys 2111642125-49
    10Blauw Geel '55 2112271926-78
    11SV Otterlo 2102081733-166
    12Fortissimo 210055925-165

    Poulestanden SDV Barneveld 3 ( 2e klasse E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Advendo '57 200000000
    2AVW '66 300000000
    3AZSV 400000000
    4De Bataven 200000000
    5Blauw Geel '55 200000000
    6Eerbeekse Boys 200000000
    7Fortissimo 200000000
    8Groesbeekse Boys 200000000
    9SV Otterlo 200000000
    10SDV Barneveld 300000000
    11Terschuurse Boys 200000000

    Poulestanden SDV Barneveld 3 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld 3330014689
    2DZC '68 43111811-34
    3Advendo '57 2310256-13
    4Blauw Geel '55 2301259-41

    Poulestanden SDV Barneveld 3 ( Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta E. 211007163
    2Dos Kampen 211006063
    3Quick '20 211006063
    4IJVV 211007253
    5SDOUC 211006153
    6Hierden 211005143
    7Stevo 211005143
    8Epe 211004133
    9HSC '21 211004133
    10SDC '12 311004133
    11Warnsveldse Boys 211004133
    12KHC 211004223
    13KOSC 211003123
    14FC Trias 211002023
    15WVF 211002023
    16MVV '29 211004313
    17Robur et Velocitas 211004313
    18RKZVC 211003213
    19FC Winterswijk 211003213
    20AZSV 311002113
    21Go Ahead Kampen 211002113
    22TVC '28 311002113
    23WHC 211002113
    24Voorwaarts T 211001013
    25Orion 211003303
    26Lunteren 211002203
    27SC Bemmel 211002203
    28Bennekom 210013300
    29Jonge Kracht 210012200
    30Sparta Nijkerk 210012200
    31Bon Boys 2100134-10
    32Oranje Nassau 2100134-10
    33DZC '68 2100123-10
    34W.V.V.'34 2100123-10
    35ASC '62 2100112-10
    36Berkum 3100112-10
    37Markelo 2100112-10
    38Rohda Raalte 3100112-10
    39Sc Westervoort 2100101-10
    40DVS'33 Ermelo 2100124-20
    41Hulzense Boys 2100113-20
    42DVC '26 3100102-20
    43Vroomshoopse Boys 2100102-20
    44DOS '37 2100114-30
    45DVC '26 2100114-30
    46HHC Hardenberg 2100114-30
    47Juventa '12 2100114-30
    48Elspeet 2100115-40
    49VIOD 2100115-40
    50SDV Barneveld 3100127-50
    51De Bataven 2100116-50
    52Diepenveen 2100117-60
    53PH 2100106-60
    54VVOP 3100106-60
rfwbs-slide